PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Štefana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ramzová je malá osada ležící při silniční a železniční trase Šumperk - Hanušovice - Jeseník. Autobusové spojení: zastávka ČSAD vzdálena 250 m. Vlakové spojení: nádraží ČD vzdáleno 200 m.
Vybavení a služby
Horská chata - PENZION U ŠTEFANA má celkovou kapacitu 15 osob ve dvou čtyřlůžkových pokojích, jednom dvoulůžkovém a jednom třílůžkovém podkrovním apartmánu (+ jsou možné 3 přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (WC, sprchový kout a umyvadlo). Podkrovní apartmán vybavený 3 lůžky a 1 přistýlkou, kuchyňkou a sociálním zařízením (WC, sprchový kout a umyvadlo). Společenská místnost s TV, vybavená kuchyňka (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí), příjemné posezení na zahradě s venkovním ohništěm, možnost parkování u chaty, do 10 minut 5 restaurací. K dispozici dětská postýlka a dětská jídelní sedačka.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika, cykloturistika, horské minikáry, houbaření, jízda na koni, tenisové kurty, sjezdové lyžování - 5 vleků na Ramzové - nejdelší sjezdovka v Jeseníkách, další vleky v Petříkově - umělé zasněžování, v Ostružné, upravené běžecké tratě, sněžné skůtry, sněžné čluny.